Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Budynki


Z budynkami Jump Soldierów/Trooperów i Juggernautów/Dreadnoughtów jest pewien problem - nie ma pewności, który z nich odpowiada któremu poziomowi stworów.
W oryginalnych plikach, które się cudem zachowały i z czasem wypłynęły na światło dzienne, siedliska zewnętrzne na mapie budynki były podpisane, tak jak widać je na stronie. Jednakże na stronie autorki tych grafik, siedliska poziomu 5. i 7. były zamienione miejscami. Także szkic koncepcyjny siedliska minotaurów sugeruje inną kolejność.
Możliwe, że opisy w plikach gry były błędne, bądź była to ich stara wersja. Możliwe też, że szkic koncepcyjny siedliska minotaurów ostatecznie jednak użyto dla siedliska molochów/drednotów. Może kiedyś dowiemy się, jak to było, jednak do tego czasu kolejność tych dwóch siedlisk pozostaje taka, jaka była w plikach gry.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Forge". Redakcja, kontakt