Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Mapa przygody


To jedyne, co zachowało się z wersji budynków Forge na mapie przygody. Widać, że jeszcze nie są to finalne wersje - tło nie jest jednolite i brakuje "chorągiewek" - lecz w takim właśnie rzucie widzielibyśmy Kuźnię wśród innych elementów mapy.

Miasto - bez murów ochronnych
Miasto - z wybudowanym fortem
Siedlisko 1. poziomu
Siedlisko 2. poziomu
Siedlisko 3. poziomu
Siedlisko 4. poziomu
Siedlisko 5. poziomu*
Siedlisko 6. poziomu
Siedlisko 7. poziomu*

Z budynkami Jump Soldierów/Trooperów i Juggernautów/Dreadnoughtów jest pewien problem - nie ma pewności, który z nich odpowiada któremu poziomowi stworów.
W oryginalnych plikach, które się cudem zachowały i z czasem wypłynęły na światło dzienne, siedliska zewnętrzne na mapie budynki były podpisane, tak jak widać je na stronie. Jednakże na stronie autorki tych grafik, siedliska poziomu 5. i 7. były zamienione miejscami. Także szkic koncepcyjny siedliska minotaurów sugeruje inną kolejność.
Możliwe, że opisy w plikach gry były błędne, bądź była to ich stara wersja. Możliwe też, że szkic koncepcyjny siedliska minotaurów ostatecznie jednak użyto dla siedliska molochów/drednotów. Może kiedyś dowiemy się, jak to było, jednak do tego czasu kolejność tych dwóch siedlisk pozostaje taka, jaka była w plikach gry.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Forge". Redakcja, kontakt