Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Jednostki

Jednostki w Niebiańskiej Kuźni miały być głównie istniejącymi już jednostkami wyposażonymi w nową broń. Prawdopodobnie ich nieulepszone formy miały być podobne lub nieco lepsze w statystykach od ich "zwykłych" odpowiedników. Czyli np. Jump Soldier miałby być w statystykach podobny do zwykłego Minotaura, tyle że z większą szybkością i możliwością latania. Armia z Forge'a miała być jedną z najsilniejszych, o ile nie najsilniejszą ze wszystkich znanych do tej pory. Kuźnia miała być obok Lochu, Nekropolii i Inferna czwartym "złym" miastem. Dopiero później miały dojść Wrota Żywiołow, który jako miasto "dobre" ponownie przywróciłby równowagę. Po nieco więcej grafik jednostek zapraszamy do Galerii - Szkiców.

WyglądNazwaOpis
Grunt Soldier
Foot Soldier
"Zielona" piechota. Pojawiające się już w Might and Magic VII gobliny z miotaczami laserowymi. Miały atakować na odległość i być "tak samo silne, jak każda inna jednostka pierwszego poziomu".
Cyber Dead
Cyber Zombie
Cyberumarlaki. Martwiaki, którym rękę zastąpiono piłą mechaniczną. Walczyły wręcz. Ich ulepszone wersje miały dwie piły tarczowe. Warto zauważyć, że na szkicach, to Cyber Dead miał mieć piłę tarczową, a Cyber Zombie piłę tarczową oraz mechaniczną.
Pyro
Pyromaniac
Piromani. W nazwie kodowej znani jako Magogi i można przypuszczać, że nimi właśnie byli. Zamiast jednak strzelać kulami ognia, używali miotacze ognia i walczyli wręcz.
Stinger
Bruiser
Ogry wyposażone w wyrzutnie rakiet. Atakowały na odległość zadając takie same obrażenia, jak inni strzelcy 4. poziomu.
BRAKJump Soldier
Jump Trooper
Minotaury walczące wręcz potężnymi i ostrymi kleszczami. Przystosowane do lotu, dzięki plecakom odrzutowym ("skoczkom").
Tank
Heavy Tank
Opancerzone nagi. Ze względu na "pewien" szkic przypisuje się tu właśnie nagi na gąsienicach, ale ostatecznie w grze ta koncepcja miała się nie pojawić.
BRAKJuggernaut
Dreadnought
Nieznana jednostka siódmego poziomu. Jej nazwa kodowa to Rhino (nosorożec), z wyglądu miała przypomina mechanicznego smoka (nie była cyborgiem a robotem, bliżej jej było do golema).
Nie mogła latać, za to miała być silniejsza nawet niż Archanioły i zadawać ogromne obrażenia.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Forge". Redakcja, kontakt